Firma transportowa
z doświadczeniem.

P. W. GREGOR to profesjonalna firma transportowa działająca w branży od 1999 roku. Zajmujemy się transportem cieczy cysternami oraz spedycją. Nasza rozbudowana baza transportowa znajduje się w Kościerzynie, 50 km od Gdańska.

Nowoczesne zaplecze technologiczne jest gwarancją szybkich i pewnych dostaw. Dysponujemy 45 ciągnikami siodłowymi oraz cysternami o pojemności od 29 tys. do 33 tys. litrów. Wszystkie samochody posiadają system nawigacji GPS. Każdy towar przewożony przez naszą firmę jest ubezpieczony.

Certyfikat systemu jakości GMP+B4

Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu P.W. Gregor dostarcza swoim Klientom optymalne rozwiązania. Nieustanne dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług potwierdza uzyskany przez naszą firmę certyfikat systemu jakości GMP+B4.

Dlaczego my?

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowców, techników i inżynierów. Nad organizacją transportu pieczę trzymają doświadczeni spedytorzy z doświadczeniem w transporcie.

👉 Elastyczne umowy
👉 Wielojęzyczna kadra spedytorów
👉 Spedycja krajowa
👉 Spedycja międzynarodowa
👉 Wykwalifikowani kierowcy

Zespół profesjonalistów

Transport produktów płynnych za granicę powierzamy naszemu doświadczonemu i wysoce wyspecjalizowanemu zespołowi spedytorów i kierowców. To oni dbają o terminowe i bezpieczne dostawy oraz zawsze są w kontakcie z naszymi zagranicznymi partnerami, przekazując im informację na temat miejsca pobytu i stanu ładunku.

Twój ładunek jest bezpieczny. Wszystkie przewożone ładunki są ubezpieczone przez naszą firmę. Dodatkowo cały tabor został wyposażony w nadajniki GPS, dzięki czemu Państwa ładunki są zawsze pod czujnym okiem naszych spedytorów.

Galeria zdjęć

Zleć nam transport

Wojciech

Bardzo porządna, profesjonalna i uczciwa firma. Szczerze polecam!

Karol

Polecam, bardzo dobra firma, szefostwo z szacunkiem traktuje pracowników. Praca na terenie Europy, zarobki adekwatne do wykonanej pracy. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Mateusz

Od wielu lat współpracujemy, firma rewelacyjna, polecam!

Zapytanie ofertowe

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wycenimy Twój transport

W PW Gregor bezpłatnie wycenimy transport dla naszych potencjalnych klientów. Wypełnij prosty formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Zapraszamy do współpracy.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma PW Gregor z siedzibą w Kościerzynie, będąca Administratorem Danych Osobowych. Więcej w zakładce Prywatność.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. W przypadku zapytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 601 559 255 lub do skorzystania z formularza kontaktowego. Więcej informacji w zakładce kontakt.

Wybierz język